האם יועץ עסקי יכול לזהות עובדים "בעייתיים"?

האם יועץ עסקי יכול לזהות עובדים "בעייתיים"?
4.6 (92.92%) 48 vote[s]

יועץ עסקי מגיע בדרך כלל לעסקים בהם חסר ידע מקצועי בתחומים מסוימים או לעסקים שנמצאים בקושי משמעותי ומוכרחים לקבל ייעוץ עסקי מקצועי דחוף ובהול שיסייע להם. ייעוץ עסקי ניתן גם לעסקים שמצב העסק שלהם משגשג ורוצים שימשיך כך. כמו כן לעסקים שרוצים להתעסק בניהול ובתפעול ולהיעזר בגורם אחר בתחום השיווק. ועוד מגוון שלם של סיבות.

בדיקת פוליגרף לעובד

לעיתים עסק או חברה שמריחים וחושדים שיש משהו מבפנים החברה שמחבל בהצלחת העסק או לא מתנהל באופן כשיר, הגון והולם. אך לא יודעים איך לזהות מי. האם זה אחד השותפים? או אולי אחד מהעובדים? אז כיצד יועץ עסקי מזהה עובד טוב או לא טוב?

כיצד מתבצע ליווי עסקי ? עסקים רבים לא יכולים לממן איש שיווק ומכירות מקצועי בשל העלות המאוד גבוהה לעסק ולכן הם נאלצים לתת משימות שיווק למגוון העובדים שבכלל לא יודעים איך לעשות זאת. לכן הפתרון לכך איש מקצוע כגון יועץ עסקי, שמגיע לבית העסק למשרה חלקית, הוא גם דואג לשיווק ולעלות את המכירות ובמקביל הוא גם דואג לתהליך בדיקה יסודית של העסק, עלי די מבחן אמינות של העובדים בודק את יעילות העסק, הוא בודק את העסק מבפנים ונוגע בכל תחום.

חשיבותו של יועץ עסקי במצב שהעסק מעורער

יועץ עסקי יכול להציל את העסק מקריסה. הוא מגיע לרוב ברגע משבר ובודק את כל התשתית של העסק את הרווחים את העובדים, את השותפים והקשר בין כולם, בודק מה מיותר בעסק ומה יעיל, על מה ניתן לוותר ואיך ניתן לאכוף דברים. הוא האבא והאמא של העסק לתקופה מסוימת וכל מי שמעסיק אותו ומעוניין בתוצאות מחויב ללכת אתו יד ביד וליישם את העצות וההערות שלו.

יועץ כזה מסוגל לעיתים לגרום לפיטורים של עובדים. במידה והוא מגלה שיש עובדים שמזיקים לעסק הוא ידאג להעביר את זה הלאה. כמו כן, הוא נותן עצות הן למנהלים והן לעובדים בכל תחום. הוא מעניק לכל אחד את הכבוד שלו ודואג לרווחה של כל עובד שהוא יעיל לחברה. מטרתו העיקרית היא להרים את העסק ולתת לו כלים להצלחה, לדאוג לאורך זמן שהוא יהיה ריווחי פי כמה ממה שהוא עכשיו, ושהוא יצליח לצאת מהבור שאליו נקלע.

מידע על בדיקת פוליגרף לעובדים לחץ כאן!

עובדים בעייתיים בעסק

בכל עסק יש אחוז קטן של עובדים שהם יותר מזיקים מאשר מועילים. הם מאטים את הפעילות בעסק ומורידים את הרווחים. לפעולות של העובדים הללו יהיה תמיד הסבר תמיד ינסו להעביר אותם בהגיון אך כאמור, המבחן האמתי, הוא התוצאה בפועל. אם בעסק יש עובדים בעייתיים הם ידעו להסות את עצמם טוב, אם תבחינו טוב תגלו מהר שמאחורי כל סיטואציה עסקית ובעייתית שלא הגיבה מהר לניסיון לטפל בה, ניצב אדם שנמצא בעבודה חרוצה שכל כולה הרס. אלה עובדים נחשבים למכה של יזמים, בעלי עסק ושל כל מנהל, עצם מהותם היא לא אופטימית, יש להם דחף לעשות דברים טובים, לדרך חדשה, להצליח לפרוץ כל גבול. לעובדים אלה יש שמות רבים: אנשים בעייתיים, טיפוסים שליליים, אנשים עם אנרגיה רעה. חשוב כבעל עסק לדאוג שאף אחד מאלו לא נמצא בסביבתך הקרובה, כי אלה תמיד ינסו לדרדר את העסק למטה. יועץ עסקי מסוגל ואמור לחשוף בפני המנהלים את העובדים שלפי בדיקות מהימנות שערך גרמו או גורמים נזק קשה לחברה ושיש בידו את כל הראיות על מנת לבקש מהם לעשות בדיקת פוליגרף במידה ונעשה משהו פלילי, כמו גניבה.

מעבר למאמרים נוספים לחץ כאן!

לייעוץ חינם התקשרו אלינו ב 073-7597166 או השאירו פרטים form_03
טלפון
ניווט