שאלות – מבחן אמינות לדוגמא

שאלות – מבחן אמינות לדוגמא
4.4 (87.39%) 211 vote[s]

השאלות במבחן האמינות

מבחן אמינות ורטיאס מורכב ממגוון שאלות הנוגעות לאמינותו של הנבדק, אשר עוסקות באירועי עבר רלוונטיים, בנאמנות הנבדק למקום עבודתו, תפיסות נורמטיביות, מהימנות, נטילת אחריות, יציבות ושליטה עצמית. שאלות המבחן בודקות את אמינות המועמד על כל היבטיה באופן ישיר בהתאם לדיווחיו והצהרותיו, וכן באופן עקיף באמצעות מדדים פסיכולוגיים.

מבחני אמינות לדוגמא ובדיקת פוליגרף לעובד

   >>> לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן <<<

שאלות המופיעות עם מבחן אמינות לדוגמא

כאמור, מבחן אמינות מורכב משורה ארוכה של שאלות שונות.

לפניכם מספר שאלות שכיחות מתוך מבחן אמינות לדוגמא:

  • האם התנסית בסם כלשהו שאינו חוקי? – זוהי שאלת כן/לא שהתשובה עליה תקבע את אופי השאלות הבאות.
  • הצגת רשימות מילים וביטויים בעברית ובלועזית שאינם קיימים, כשהנבדק נשאל אם הוא מכירם. במידה והנבדק טוען באופן עקבי כי הוא מכיר אותם, הדבר מעיד על רמת מבדק אמינות נמוכה.
  • הצגת מצבים שונים ונורמטיביים שאינם מחמיאים למועמד, כגון האם לפעמים אינך נחמד לאנשים, או האם אינך עומד במטלות הניצבות בפניך. מועמד הטוען כי מעולם לא התנסה במצבים אלו ניחן ברמת אמינות נמוכה.

עוד שאלות נוספות של מבדק אמינות לדוגמא: שאלת כן ולא

האם התנסית אי פעם בסם לא חוקי כלשהו?

1. כן.

2. לא.

המשך השאלות בתחום מושפע ומשתנה בהתאם לתשובות הנבדק.

מבחן אמינות לדוגמא במכון פוליגרף מודן

למידע מלא על מבחני אמינות לחצו כאן

קבלת תוצאות המבחנים

תוצאות מבחני האמינות ניתנים לקבלה באופן מיידי, כאשר הלקוח מקבל לידיו דו"ח מפורט המוגש באופן ברור ומובנה.

בנוסף לכך כולל הדו"ח גם הרחבה אודות נתונים אישיים של המועמד, הצגת סתירות בתשובותיו, ותוצאות של מבדקי אמינות וגם מבדקי פוליגרף קודמים. חשוב לציין כי אמירת אמת וכנות היא הדרך הטובה ביותר לעבור מבחן זה בהצלחה.

מבחן אמינות ממוחשב ורטיאס

מבחן אמינות ממוחשב של חברת מודן פוליגרף נערך בעזרת תוכנת ורטיאס שהינה מהאמינות, המובילות והחדישות בעולם עבור מבדקי אמינות לקבלת עובדים. יש לדעת כי מבחן אמינות הינו כלי חשוב אשר נועד לסייע לעסקים לבדוק את התאמת המועמדים למשרה המבוקשת, וכן תכונות ונושאים נוספים הקשורים לאמינות הנבדק כמו נאמנות למקום התעסוקה, התמכרויות לסמים ואלכוהול, ועבר או זיהוי אישיות פלילית המסוגלת למעשי מרמה, גניבה ושוחד.

תוצאות מכונת אמת בזמן מבחן אמינות לדוגמא

>>>לקבלת פרטים נוספים ו 10% הנחה לחצו כאן<<<

 לצורכי בדיקות האמינות חברתנו נעזרת עם מבחן אמינות ממוחשב ורטיאס, שחברת מודן פוליגרף השתתפה ביוזמה לפיתוחו ולפיתוחו בפועל. זוהי מערכת ידידותית למשתמש הניתנת להתקנה על מחשבי החברה, או לביצוע דרך רשת האינטרנט,ומגובה בתמיכה מלאה של חברתנו. המבחן שניתן להעברה במגוון שפות בודק בעיקר את אמינות המועמדים לעבודה, ועומד בכל הדרישות והסטנדרטים המקובלים. כמו כן, המבחן נבדק על ידי משפטנים מומחים ונמצא עומד בדרישות החוק לכיבוד פרטיות האדם ושמירה עלמתן הזדמנויות עבודה שוות.

המבחן מכיל כמאתיים וחמישים שאלות, רובן שאלות סגורות במתכונת רב ברירתית המכונה מבחן אמריקאי, וכן שאלות בעלות תשובה שלילית או חיובית. אופן תשובת הנבדק משפיע על סוג ואופי השאלות הבאות, על תוצאות הפרמטר המסוים שאליו הן מתייחסות, וכן על פרמטרים מקבילים לו. מגוון רחב זה של שאלות מאפשר קבלת מידע מקיף ומעמיק אודות הנבדק, ומסייע באופן משמעותי בסינון נכון של עובדים איכותיים לעסק.

  • אתיקה
  • אמינות
  • מקצועיות
  • דיסקרטיות

לייעוץ חינם התקשרו אלינו ב 073-7597166 או השאירו פרטים form_03
טלפון
ניווט