כמה עולה בדיקת פוליגרף?

כמה עולה בדיקת פוליגרף?
4.7 (94.58%) 59 vote[s]

פרמטרים המשפיעים על מחיר בדיקת פוליגרף

נבדקת בזמן בדיקת פוליגרף

מחיר בדיקת הפוליגרף משתנה ומושפע ממספר נתונים: סוג הבדיקה, מורכבותה, יעודה-בתי משפט בתי דין ביטוח, כמות הבדיקות הנדרשות , מקום הבדיקה-במשרדי החברה או במקום מרוחק.

ברוב המקרים, בדיקת פוליגרף מתבצעת לצורך הוכחת חפותו של אדם. ישנם שני מקרים בהם האדם מגיע לבדיקה: הראשון הוא אדם המגיע מטעמו ובמקרה השני שהוא נשלח על ידי גוף אחר לדוגמא – מעסיקו הנוכחי או מעסיקו לעתיד.

עלות של בדיקת פוליגרף מושפעת מכמה פרמטרים מרכזיים כמו מורכבות הבדיקה והאלמנטים הנבדקים בה. מורכבות הבדיקה תלויה מהסיבות לשם הכך מגיע האדם לבדיקה. לדוגמא – אדם המגיע לבדיקת מעורבותו בהטרדות מיניות תהיה הרבה יותר מורכבת מבדיקת אישיותו או סתם בדיקה תקופתית.

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון לפני שעולה השאלה כמה עולה בדיקת פוליגרף הוא כמות הנבדקים הנשלחת מארגון אחד. בדיקת פוליגרף מחיר שונה בהתאם לנתון הזה, שכן כמובן שלארגון גדול בעל מספר רב של עובדים שחייבים לעבור את הבדיקה, עלות הבדיקה לכל עובד תקטן או שלחלופין תתקבל הצעת מחיר שתהיה מותאמת יותר לארגון ולתקציב שלה.

פרמטר נוסף וחשוב הוא מוניטין החברה שכמובן יכול להוות גורם משפיע וישיר על תמחור הבדיקה. חברות בעלות בעלות מוניטין גדול ונחשב מתמחרות בהתאם את הבדיקה.

מחיר בדיקת פוליגרף משתלם

   >>> לחצו ליצירת קשר וקבלו 10% הנחה <<<

דברים שחשוב לדעת כשמבררים כמה עולה בדיקת פוליגרף

שאנו באים לברר כמה עולה מחיר בדיקת פוליגרף חשוב למאוד לזכור שמחיר הבדיקה הרבה פחות משמעותי ביחס לחשיבות חשיפת האמת. ישנם גם מקרים רבים בהם אדם שנשלח לבדיקת הפוליגרף, אינו מודע לכך כי האישומים נגדו חמורים מאוד וכיוצא מכך הדבר מצריך כמובן עבודה עדינה מצד הבודק. חשוב לעשות סקר שוק, אבל תמיד לזכור שמקצועיות וותק בתחום הפוליגרף יכולות להשפיע על אחוזי הדיוק בבדיקה ולכן לא תמיד הזול הוא האיכותי.

תשלום בדיקת פולגירף – מי משלם?

תשלום הבדיקה לא תמיד תהיה עליכם. אם נניח נתבקשתם לעבור בדיקת פוליגרף ע"י גוף מסוים, לא אתם אלו שאמורים לשלם עבורה, אלה מי שהפנה אתכם לבדיקה, בין אם מעסיקכם בפועל או מעסיקכם הפוטנציאלי.

לעומת זאת במקרים בהם אתם ניגשים לבדיקה בכדי להוכיח את חפותכם למשל, כמובן שהנכם אמורים לשלם את מחיר הבדיקה.

חשוב לבחור במכון הידוע באמינותו, לא תמיד הבדיקה שם תהיה הזולה ביותר, אך חשוב לזכור שמה שחשוב הוא הצדק ולא המחיר.

דבר נוסף וחשוב שצריך לדעת – מעבר למחיר, חשוב מאוד לבחור במכון מקצועי שיהיה בעל תדמית אמינה בכדי שהצדק אכן יצא לאור בבדיקה.

פוליגרף מחיר – עפ"י אילו קריטריונים נקבע מחיר הבדיקה?

מחיר הבדיקה נקבע כמובן עפ"י מספר קריטריונים כגון מוניטין, וותק, ניסיון, אמינות ועוד. לכן לפני התהליך מומלץ מאוד לבדוק עם המכון פועל על-פי קריטריונים אלה.

שאנו מחפשים מכון חשוב מאוד שיהיה שילוב אופטימלי של מחירים נוחים עם בדיקת פוליגרף שתהיה מהימנת ומקצועית כמה שאפשר. זאת אומרת – מומלץ להימנע ממחירי ריצפה ובמקביל אסור להתפשר על איכות ומקצועיות.

לייעוץ חינם התקשרו אלינו ב 073-7597166 או השאירו פרטים form_03
טלפון
ניווט