על פוליגרף וחקירות פרטיות

על פוליגרף וחקירות פרטיות
5 (100%) 3 vote[s]

כיום אנחנו לא יכולים להיות לסמוך במאה אחוז על אף אחד. במקרה בו אנחנו חושדים באחד העובדים שלנו שהוא מבצע עבירות שונות בעסק כמו למשל גניבה, מעילה או עבירות בתחום הבינאישי (עבירות מין או עבירות של פגיעה בעובדים אחרים) אנחנו לא צריכים להישאר לבד עם החשדות. פניה לחוקר פרטי על מנת שיבצע חקירה פרטית דיסקרטית שתאשש את החשדות שיש לנו נגד העובדים שלנו תוכל לסייע לנו לחוש בטוחים יותר. חקירה פרטית זו תוכל להיעשות מבלי שהעובד יהיה מודע לכך. ככל שנקדים לערוך את החקירה הפרטית כך נוכל להמשיך הלאה ולדעת באופן בטוח האם אנחנו יכולים לסמוך על העובדים שלנו או האם הם לא אמינים ועלינו לפטר אותם ולהגיש נגדם תלונה במשטרה.

איך מצלמות אבטחה יכולות לסייע לנו לדעת עם עובד מוכל או עובר עבירה במקום העבודה?

שימוש במצלמות אבטחה לצורך קבלת מידע אם עובד חשוד במעילה או עבירה כלשהי במקום העבודה יכול לסייע לנו לדעת באופן חותך האם העובד שלנו אכן ביצע את העבירות שאנחנו חושדים שהוא ביצע.  התקנה של מצלמות אבטחה במקום העבודה שלנו צריכה להיעשות באופן דיסקרטי מאוד. העובדים לא צריכים לדעת על המצלמות והן יכולות לאפשר לנו לדעת באמת מה קורה במקום העבודה שלנו כאשר אנחנו לא נמצאים בו. הבחירה לחקור אודות הנעשה בבית העסק שלנו יכולה לאפשר לנו להפוך את העסק למקום שנעים יותר ובטוח יותר לעבוד בו לנו ולעובדים שלנו.

האם כדאי לפנות לחוקר פרטי בשביל לחקור אודות עבירות לכאורה של העובדים שלנו?

השאלה האם כדאי לפנות לחוקר פרטי בשביל לחקור אודות עבירות לכאורה של העובדים שלנו היא שאלה לא פשוטה. למעשה אם יש לנו חשד בעובדים שלנו אנחנו לא צריכים להישאר אתו לבד ולהתמלא בחשש. על ידי פניה לחוקר פרטי מומחה נוכל לדעת בוודאות כמעט מוחלטת האם העובד שלנו אכן ביצע את החשדות או לא. באופן זה יהיה לנו קל יותר להחליט (גם מבחינה משפטית) כיצד עלינו לנהוג – האם עלינו לפטר אותו או האם אנחנו יכולים להמשיך להעסיק אותו(תוכל לקרוא כאן מידע נוסף על בדיקת פוליגרף לעובד). לאחר שהחוקר הפרטי יבצע את החקירה שלו נוכל לפנות באמצעות הראיות שהוא אסף למשטרה ולהגיש תלונה נגד העובד שלנו. לאחר סיום החקירה נוכל להתעמת גם עם העובד עצמו ולהבין למה הוא ניסה למעול מאתנו כסף ומה היו המניעים שלו לפגוע בעסק שלנו.

לייעוץ חינם התקשרו אלינו ב 073-7597166 או השאירו פרטים form_03
טלפון
ניווט