פוליגרף לגילוי בגידה

פוליגרף לגילוי בגידה
4.7 (93.57%) 28 vote[s]

בדיקת פוליגרף נעשית במכשיר הקרוי גם מכונת אמת וכשמו כן הוא – יש בו כדי להבין באופן כללי האם אדם מסוים דובר אמת או שקר. לא ניתן כיום לבסס עניין משפטי אך ורק על התוצאות של בדיקת פוליגרף אך תוצאות הבדיקה בהחלט עשויות לסייע לקבל החלטה או להבין במה דברים אמורים כאשר ישנה מחלוקת תהומית בין שני צדדים המתווכחים על עניין מסוים. מכונות אמת מצויות במשרדים של רשויות אכיפת החוק במדינה וגם במשרדים של חוקרים פרטיים העושים בהן שימוש כדי ליישב ויכוח בין אנשים שיש ביניהם סכסוך.

כאשר מדובר במקרה של בגידה אין ספק שיש כאן שני צדדים מסוכסכים מאד ובעלי האשמות קשות זה כלפי זה. במידה ואחד הצדדים נאשם בבגידה ישנה סבירות גבוהה שהוא יכחיש את העניין ולכן כדי לסגת מההאשמות או להבין את העניין אחת ולתמיד ידרוש הצד השני ביצוע בדיקת פוליגרף כדי לאמת או להפריך את הטענות שלו עצמו. באמצעות בדיקת הפוליגרף אפשר יהיה לקבל מושג האם הצד המואשם דובר אמת או שקר ומכאן להסיק האם מתקיימת בגידה או לא.

מקרים רבים של גירושין מגיעים לבתי המשפט בעקבות בגידה של אחד מבני הזוג. על מנת שתוכלו להוכיח את העילה לגירושין נדרשת הוכחה כי אכן בן / בת הזוג אכן בגדו ובעקבות כך פניתם לייעוץ עורך דין גירושין לפירוק הנישואין. בדיקת הפוליגרף הינה בדיקה מהימנה וכאשר היא מבוצעת בהסכמה היא קבילה בבית המשפט.

מי מבצע בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה?

פוליגרף לגילוי בגידהמכיוון שאין כאן עניין פלילי הקשור למערכת המשפט לא תתקיים הבדיקה בתחנות המשטרה ולא בשום גוף הקשור למערכת המשפט. ישנם לא מעט חוקרים פרטיים עם מכונת אמת במשרדים שלהם והם גם יהיו מוכשרים לבצע את הבדיקות כדי לשים קץ להאשמות שקיימות בין בני זוג או כדי לסייע לשני בני זוג לקבל החלטה ולהבין היכן הדברים עומדים.

הבדיקה מתבצעת כמו שהיא מתבצעת בתחנות משטרה או במסגרת דיונים הקשורים להליך משפטי – הצד המואשם מחובר למכונת האמת ונשאל שאלות שהתשובות עליהן הן כן או לא. ההבדל הוא כמובן שבמסגרת זו של בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה אין אף אחד מהצדדים מחויב לביצוע הבדיקה ומדובר במחווה של רצון טוב על מנת להביא חשד בגידה אל קיצו. כמובן שכאשר מדובר על בדיקת פוליגרף להליך משפטי
שסוכם על הצדדים מראש, חובה להגיע ולבצע את הבדיקה ללא דופי.

רוצה לדעת עוד על בדיקת פוליגרף או ייעוץ בנושא? לחץ ליצירת קשר

לייעוץ חינם התקשרו אלינו ב 073-7597166 או השאירו פרטים form_03
טלפון
ניווט