מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

מבחן אמינות

חברת "מודן פוליגרף" מבצעת מבדק אמינות ממוחשב בעזרת תוכנת האמינות החדישה וריטאס שפותחה על ידי חברת אינטגרה. כיום החברה בבעלות חברת מודן ושות' ומכון אדם מילֹא.

מאיר מודן היה בין יוזמי התוכנה והשתתף בפיתוחה וגיבושה המקצועי על סמך ניסיונו עתיר השנים.

מאיר מודן הינו שותף ומשתמש בתוכנה לבדיקת האמינות עבור לקוחות רבים, בעיקר בבדיקות קבלה לעבודה או במעבר מתפקיד לתפקיד.

מבחני אמינות ופוליגרף לעובדים - מודן פוליגרף

   >>> לחצו ליצירת קשר וקבלו 10% הנחה <<<

מהו מבחן אמינות?

מבחן אמינות ממוחשב של חברת "מודן לפוליגרף" נערך בעזרת תוכנת ורטיאס שהינה מהאמינות, המובילות והחדישות בעולם עבור מבדקי אמינות לקבלת עובדים. יש לדעת כי חלק רב מסוגי מבחני אמינות לעבודה הם כלי חשוב אשר נועד לסייע לעסקים לבדוק את התאמת המועמדים למשרה המבוקשת, וכן תכונות ונושאים נוספים הקשורים לאמינות הנבדק כמו נאמנות למקום התעסוקה, התמכרויות לסמים ואלכוהול, עבר או זיהוי אישיות פלילית המסוגלת למעשי מרמה, גניבה ושוחד.

יודגש כי אנו מבצעים מבדקים כאמור גם בחו"ל, בשפות שונות. המבדק מתוקף לתרבויות השונות ולמדינות כמו מקסיקו, ארגנטינה, אוקראינה רוסיה ועוד.

מבחני אמינות ממוחשבים בשיטת ורטיאס

לצורך בדיקת אמינות חברתנו מבצעת מבחן אמינות ממוחשב "ורטיאס". זוהי מערכת ידידותית למשתמש הניתנת להתקנה על מחשבי החברה, או לביצוע דרך רשת האינטרנט, ומגובה בתמיכה מלאה של חברתנו. המבחן שניתן להעברה במגוון שפות בודק בעיקר את אמינות המועמדים לעבודה, ועומד בכל הדרישות והסטנדרטים המקובלים. כמו כן, המבחן נבדק על ידי משפטנים מומחים ונמצא עומד בדרישות החוק לכיבוד פרטיות האדם ושמירה על מתן הזדמנויות עבודה שוות.

המבחן מכיל כמאתיים וחמישים שאלות, רובן שאלות סגורות במתכונת מבחן רב-ברירתי המכונה מבחן אמריקאי, וכן שאלות בעלות תשובה שלילית או חיובית. אופן תשובת הנבדק משפיע על סוג ואופי השאלות הבאות, על תוצאות הפרמטר המסוים שאליו הן מתייחסות, וכן על פרמטרים מקבילים לו. מגוון רחב זה של שאלות מאפשר קבלת מידע מקיף ומעמיק אודות הנבדק, ומסייע באופן משמעותי בסינון נכון של עובדים איכותיים לעסק.

להמשך קריאה על מבחן אמינות במחשב לחץ כאן!

מבחני אמינות לעבודה

מבחן אמינות "ורטיאס" מורכב ממגוון שאלות הנוגעות לאמינותו של המועמד לתפקיד, אשר עוסקות באירועי עבר רלוונטיים, בנאמנות הנבדק למקום עבודתו, תפיסות נורמטיביות, בדיקת מהימנות, נטילת אחריות, יציבות ושליטה עצמית. שאלות המבחן בודקות את אמינות המועמד לעבודה על כל היבטיה באופן ישיר בהתאם לדיווחיו והצהרותיו, וכן באופן עקיף באמצעות מבדקים פסיכולוגיים.

בדיקת אמינות - שאלות נפוצות

כאמור, מבחן האמינות מורכב משורה ארוכה של שאלות שונות. לפניכם מספר שאלות שכיחות מתוך מבחני אמינות קבלה לעבודה מזדמנים:

 

רוצים לראות מבחן אמינות לדוגמא? לחץ כאן!

קבלת תוצאות מבחני אמינות

תוצאות מבחני האמינות ניתנים לקבלה באופן מיידי, כאשר הלקוח מקבל לידיו דו"ח מפורט המוגש באופן ברור ומובנה. בנוסף לכך כולל הדו"ח גם הרחבה אודות נתונים אישיים של המועמד, הצגת סתירות בתשובותיו, ותוצאות של מבדקי אמינות ופוליגרף קודמים.

בדיקת מהימנות

חברת מודן פוליגרף מציעה שירותי בדיקת מהימנות עבור חברות, ארגונים, מוסדות ועסקים לצורך בדיקת עובדים טרם העסקה על ידי בדיקות פוליגרף, ראיונות אישיים ומבחנים ממוחשבים.

מבדקי מהימנות חושפים השקפות ערכים ותפיסות עולם של אנשים במסגרת סביבת עבודתם ובכך ניתן להסיק על מידת האמינות של עובד עתידי בחברה או בארגון על פי מבחן מהימנות המותאם אישית לצורכי החברה או הארגון.

מבחן מהימנות מורכב לרוב מבדיקת פוליגרף, ראיון אישי ומבחנים ממוחשבים אשר ביחד מרכיבים ציון משוכלל על רמת המהימנות של אותו אדם ועד כמה מסוכן לעסקו בחברה. אנו בחברת מודן פוליגרף עורכים מבדקי מהימנות בסטנדרטים הגבוהים והמדויקים ביותר.

   >>> ליצירת קשר ופרטים נוספים לחצו כאן <<<

דילוג לתוכן