מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

בדיקת פוליגרף לפני קבלה לעבודה

יכול להיות שהגעתם למשרת חלומותיכם אך אחרי מס' שלבים שאותם עברתם בהצלחה בתהליך ארוך ומייגע והגיע העת לעבור בדיקת פוליגרף. בין אם יש לכם או אין לכם מה להסתיר טבעי ומובן כי תלחצו מהסיטואציה וגם התעוררו בכם שאלות רבות, האם הבדיקה חוקית? מי צריך לעבור אותה? האם כל עסק יכול להחליט על קיום הבדיקה? ועוד.

זה הזמן לתשובות:

בדיקת פוליגרף במכון פוליגרף מודן

להזמנת בדיקת פוליגרף לחץ כאן!

למה לבצע בדיקת פוליגרף?

בדיקת פוליגרף למועמד לעבודה וכמו כן בדיקת פוליגרף לעובד מין המניין הינן זהות במהותן, שתיהן נועדו לגלות האם הנבדק דובר אמת או לא. יחד עם זאת הן שונות במטרתן, בדיקת קבלה לעבודה עורכים על מנת להחליט האם לקבל עובד מסויים לתפקיד מסויים, בבדיקה תקופתית רוצים לוודא כי העובד לא ביצע עבירות בעבודה ובבדיקה בעקבות אירוע ספציפי כגון גניבה רוצים לגלות האם מישהו מהעובדים מעורב באירוע שהתרחש בחברה.

האם הבדיקה חוקית?

בדיקת פוליגרף למועמד לעבודה חוקית וכל בעל עסק יכול להחליט שהוא מבצע אותו, אך עליו לבצע את הבדיקה באופן אובייקטיבי ובהסכמתו של העובד או המועמד. לפי תוצאות הבדיקה בעל העסק יכול להחליט האם לקבל עובד לעבודה או לא. הדין בישראל לא מתערב בהחלטה האם לקיים בדיקת פוליגרף מתוך הבנה שזהו כלי חשוב וכי ההחלטה לשימוש בו במהלך תהליך קבלה לעבודה במקום עבודה מסוים יכול להשתנות ולהיות משמעותי ביותר.

איפה יבקשו מאיתנו לעבור בדיקת פוליגרף?

בכל חברה ניתן לבקש מהעובד לעבור בדיקת פוליגרף אך וזה די נפוץ, במשרות מסוימות אף תהיה דרישה לעבור בדיקות תקופתיות ואפילו בדיקות פתע ולא רק בדיקה בכניסה לעבודה.

בדיקת פוליגרף למניעת ריגול תעשייתי

בדיקות פוליגרף יכולות להיות גם בכניסה לעבודה בחברה טכנולוגית גדולה. באופן כללי כל חברה שמכילה סודות כלשהן יכולה לדרוש בדיקת פוליגרף וזאת לשתי מטרות: ראשית כדי להבין האם הפרופיל של אותו מועמד מתאים לתפקיד וזאת להתאמה נכונה ולא כדי להפחיד, ושנית כדי לוודא שלא מדובר בריגול תעשייתי. ריגול תעשייתי הפך להיות הרבה יותר פופולרי בעשור האחרון וחברות רבות נזהרות ולכן משתמשות בפוליגרף ככלי מסנן. חברות אלו יכולות להיות גם חברות מזון גדולות, חברות פרסום גדולות וכמובן חברות סלולרי, חברות תוכנה, סטארט אפים ועוד...

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן