מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

כיצד נבחר מכון פוליגרף?

מכוני הפוליגרף בישראל

בארץ קיימים עשרות מכונים המתמחים בבדיקת פוליגרף וכמאה בודקי פוליגרף. לצערנו לא כל בודק פוליגרף הוא אכן מוסמך מקצועית לבצע בדיקות פוליגרף. הכוונה לרבים מבודקי הפוליגרף שלא עברו הכשרה מתאימה בבית ספר לפוליגרף אשר מוכר ע"י אחד מהאיגודים הגדולים. לרוב בודקים אלו גם אינם חברים ב"איגוד בודקי הפוליגרף בישראל" ואינם חברים באיגוד הנקרא "איגוד בודקי הפוליגרף הממוחשב". "איגוד בודקי הפוליגרף בישראל" שהוא הוותיק והבכיר של בודקי הפוליגרף בארץ מבצע כנסים שנתיים והכשרות מקצועיות אשר מטרתן לחזק את הידע והמקצועיות בתחום. כל חבר מחוייב לכללים אתיים ומקצועיים רבים.

חברי "איגוד בודקי הפוליגרף בישראל" אף משתתפים מידי שנה בהשתלמות בת יומיים בה מוזמן ומשתתף כמרצה אורח חבר וחוקר בעל שם עולמי מ"איגוד בודקי הפוליגרף האמריקאי" או מאיגוד אירופאי כלשהו. כפי שציינו מרבית בודקי הפוליגרף שלא נמנים באחד מהאיגודים הנ"ל ואף שהם מנהלים ומבצעים בדיקות פוליגרף , לא עברו הכשרה מקצועית נדרשת בבתי ספר מוכרים ומאושרים.

מצב זה נוצר מאחר והמקצוע הזה עדיין אינו מעוגן בחוק ועל כן לא מחייב להחזיק ברישיון מפוקח - "איגוד בודקי הפוליגרף בישראל" פועל באמצעות מס' חברי כנסת לקדם את חוק הרישוי. מאחר וכך כל מי שרכש ידע כלשהו בתחום הפוליגרף מכריז על עצמו בודק פוליגרף ופותח עסק לפוליגרף. זאת למרות שלרוב בדיקת הפוליגרף היא הרת גורך וקובעת עתידם של רבים מהנבדקים ומחוללת לעיתים שינויים רבי משמעות בחייהם.

בבואך לבחור מכון לביצוע בדיקת פוליגרף, שאל/י מס' שאלות מרכזיות:

צריכים לעבור בדיקת פוליגרף? היכנסו לרשימת מכוני הפוליגרף שלנו ומצאו את הסניף הקרוב אליכם.

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן