מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

שאלות – מבחן אמינות לדוגמא

השאלות במבחן האמינות

מבחן אמינות ורטיאס מורכב ממגוון שאלות הנוגעות לאמינותו של הנבדק, אשר עוסקות באירועי עבר רלוונטיים, בנאמנות הנבדק למקום עבודתו, תפיסות נורמטיביות, מהימנות, נטילת אחריות, יציבות ושליטה עצמית. שאלות המבחן בודקות את אמינות המועמד על כל היבטיה באופן ישיר בהתאם לדיווחיו והצהרותיו, וכן באופן עקיף באמצעות מדדים פסיכולוגיים.

מבחני אמינות לדוגמא ובדיקת פוליגרף לעובד

>>> לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן <<<

שאלות המופיעות עם מבחן אמינות לדוגמא

כאמור, מבחן אמינות מורכב משורה ארוכה של שאלות שונות.

לפניכם מספר שאלות שכיחות מתוך מבחן אמינות לדוגמא:

עוד שאלות נוספות של מבדק אמינות לדוגמא: שאלת כן ולא

האם התנסית אי פעם בסם לא חוקי כלשהו?

1. כן.

2. לא.

המשך השאלות בתחום מושפע ומשתנה בהתאם לתשובות הנבדק.

מבחן אמינות לדוגמא במכון פוליגרף מודן

למידע מלא על מבחני אמינות לחצו כאן

קבלת תוצאות המבחנים

תוצאות מבחני האמינות ניתנים לקבלה באופן מיידי, כאשר הלקוח מקבל לידיו דו"ח מפורט המוגש באופן ברור ומובנה.

בנוסף לכך כולל הדו"ח גם הרחבה אודות נתונים אישיים של המועמד, הצגת סתירות בתשובותיו, ותוצאות של מבדקי אמינות וגם מבדקי פוליגרף קודמים. חשוב לציין כי אמירת אמת וכנות היא הדרך הטובה ביותר לעבור מבחן זה בהצלחה.

מבחן אמינות ממוחשב ורטיאס

מבחן אמינות ממוחשב של חברת מודן פוליגרף נערך בעזרת תוכנת ורטיאס שהינה מהאמינות, המובילות והחדישות בעולם עבור מבדקי אמינות לקבלת עובדים. יש לדעת כי מבחן אמינות הינו כלי חשוב אשר נועד לסייע לעסקים לבדוק את התאמת המועמדים למשרה המבוקשת, וכן תכונות ונושאים נוספים הקשורים לאמינות הנבדק כמו נאמנות למקום התעסוקה, התמכרויות לסמים ואלכוהול, ועבר או זיהוי אישיות פלילית המסוגלת למעשי מרמה, גניבה ושוחד.

תוצאות מכונת אמת בזמן מבחן אמינות לדוגמא

>>>לקבלת פרטים נוספים ו 10% הנחה לחצו כאן<<<

לצורכי בדיקות האמינות חברתנו משתמשת במבחן אמינות ממוחשב של חברת ורטיאס אשר שייכת למכון אדם מילא, מאיר מודן יזם והשתתף בפיתוחה בפועל של התוכנה הנ"ל. זוהי מערכת ידידותית למשתמש הניתנת להתקנה על כל מחשב עם גישה לאינטרנט, ומגובה בתמיכה מלאה של חברתנו. המבחן שניתן להעברה במגוון שפות בודק בעיקר את מהימנותו של מועמד לעבודה, ועומד בכל הדרישות והסטנדרטים המקובלים. כמו כן, המבחן נבדק על ידי משפטנים מומחים ונמצא עומד בדרישות החוק לכיבוד פרטיות האדם ושמירה עלמתן הזדמנויות עבודה שוות וקיבל תוקף ומהימנות.

המבחן מכיל כמאתיים וחמישים שאלות, כולן שאלות סגורות במתכונת רב ברירתית המכונה מבחן אמריקאי, וכן שאלות בעלות תשובה שלילית או חיובית. אופן תשובת הנבדק משפיע על סוג ואופי השאלות הבאות, על תוצאות הפרמטר המסוים שאליו הן מתייחסות, וכן על פרמטרים מקבילים לו. מגוון רחב זה של שאלות מאפשר קבלת מידע מקיף ומעמיק אודות הנבדק, ומסייע באופן משמעותי בסינון נכון של עובדים איכותיים לעסק.

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן