מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

כמה עולה בדיקת פוליגרף?

פרמטרים המשפיעים על מחיר בדיקת פוליגרף

כמה עולה בדיקת פוליגרף?

מחיר בדיקת הפוליגרף משתנה ומושפע ממספר נתונים: סוג הבדיקה, מורכבותה, יעודה - בית משפט למשל, כמות הבדיקות הנדרשות, מקום הבדיקה - במשרדי החברה או במקום מרוחק.

ברוב המקרים, בדיקת פוליגרף מתבצעת לצורך הוכחת חפותו של אדם. ישנם שני מקרים בהם האדם מגיע לבדיקה: הראשון הוא אדם המגיע מטעמו ובמקרה השני שהוא נשלח על ידי גוף אחר לדוגמא - מעסיקו הנוכחי או מעסיקו העתידי.

עלות של בדיקת פוליגרף מושפעת מכמה פרמטרים מרכזיים כמו מורכבות הבדיקה והאלמנטים הנבדקים בה. מורכבות הבדיקה תלויה מהסיבות לשם הכך מגיע האדם לבדיקה. לדוגמא - אדם המגיע לבדיקת מעורבותו בהטרדות מיניות תהיה הרבה יותר מורכבת מבדיקת קבלה לעבודה או בדיקה תקופתית.

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון לפני שעולה השאלה כמה עולה בדיקת פוליגרף הוא כמות הנבדקים הנשלחת מארגון אחד. לבדיקת פוליגרף מחיר שונה בהתאם לנתון הזה, שכן כמובן שלארגון גדול בעל מספר רב של עובדים שחייבים לעבור את הבדיקה, עלות הבדיקה לכל עובד תקטן או שלחלופין תתקבל הצעת מחיר שתהיה מותאמת יותר לארגון ולתקציב שלה.

מחיר בדיקת פוליגרף משתלם

   >>> לחצו ליצירת קשר וקבלו 10% הנחה <<<

דברים שחשוב לדעת כשמבררים כמה עולה בדיקת פוליגרף

שאנו באים לברר כמה עולה מחיר בדיקת פוליגרף חשוב למאוד לזכור שמחיר הבדיקה הרבה פחות משמעותי ביחס לחשיבות חשיפת האמת. ישנם גם מקרים רבים בהם אדם שנשלח לבדיקת הפוליגרף, אינו מודע לכך כי האישומים נגדו חמורים מאוד וכיוצא מכך הדבר מצריך כמובן עבודה עדינה מצד הבודק. חשוב לעשות סקר שוק, אבל תמיד לזכור שמקצועיות וותק בתחום הפוליגרף יכולות להשפיע על אחוזי הדיוק בבדיקה ולכן לא תמיד הזול הוא האיכותי.

תשלום בדיקת פולגירף - מי משלם?

תשלום הבדיקה לא תמיד תהיה עליכם. אם נניח נתבקשתם לעבור בדיקת פוליגרף ע"י גוף מסוים, לא אתם אלו שאמורים לשלם עבורה, אלה מי שהפנה אתכם לבדיקה, בין אם מעסיקכם בפועל או מעסיקכם הפוטנציאלי.

לעומת זאת במקרים בהם אתם ניגשים לבדיקה בכדי להוכיח את חפותכם למשל, כמובן שהנכם אמורים לשלם את מחיר הבדיקה.

חשוב לבחור במכון הידוע באמינותו, לא תמיד הבדיקה שם תהיה הזולה ביותר, אך חשוב לזכור שמה שחשוב הוא הצדק ולא המחיר.

פוליגרף מחיר - עפ"י אילו קריטריונים נקבע מחיר הבדיקה?

שאנו מחפשים מכון חשוב מאוד שיהיה שילוב אופטימלי של מחירים נוחים עם בדיקת פוליגרף שתהיה מהימנת ומקצועית כמה שאפשר. זאת אומרת – מומלץ להימנע ממחירי ריצפה ובמקביל אסור להתפשר על איכות ומקצועיות.

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן