מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

רשלנות רפואית ופוליגרף

יש הרבה מאוד מקרים של אי צדק בחיים. אחת הפגיעות הקשות שיכולות להיות לאמון האישי שלנו היא פגיעה בה אנחנו סבלנו ממצב של רשלנות רפואית. כאשר אנחנו באים לקבל טיפול מרופא אנחנו סומכים עליו ומצפים שהוא יעניק לנו טיפול מעולה ומוקפד. למרבה הצער, יש רופאים המטפלים במטופליהם כאשר הם עייפים מאוד, חולים או תחת השפעה של חומרים אסורים כמו אלכוהול או סמים. אם אנחנו חושדים שהרופא המטפל שלנו טיפל בנו באופן רשלני או פגע בנו מתוך חוסר תשומת לב מספק או התייחסות רצינית לבעיות שלנו אנחנו יכולים לדרוש ממנו לעבור בדיקת פוליגרף. בדיקת פוליגרף תסייע לנו להוכיח שהרופא יודע בעצמו שהוא טיפל בנו באופן רשלני ובלתי מספק.

גרף בזמן בדיקת פוליגרף

איך בדיקת פוליגרף יכולה לסייע לנו בתביעת רשלנות רפואית

כאשר אנחנו מחליטים להגיש תביעת רשלנות רפואית אנחנו צריכים להוכיח שהרופא לא פעל בתום לב ולא העניק לנו טיפול טוב. יש הרבה מאוד דרכים להוכיח שאנחנו צודקים ושהרופא טועה כאשר אחד הכלים הכי טובים לעשות זאת הוא בדיקת פוליגרף. אם אנחנו זוכרים שהטיפול שהרופא העניק לנו היה רשלני ולא טוב אנחנו יכולים לעבור בדיקת פוליגרף ולהוכיח את הטענה שלנו שאנחנו דוברי אמת. בדיקות פוליגרף לא מתקבלות כראייה בבית משפט פלילי אך במידה ואתם רוצים לפתוח בהליך אזרחי מול אותו רופא אתם יכולים וזה קביל.

האם בדיקת פוליגרף היא כלי יעיל בתביעות אזרחיות?

ככלל כיום נהוג מאוד לבצע בדיקות פוליגרף גם בתביעות אזרחיות וגם בבית הדין הרבני. בדיקות אלו יכולות לזהות לפי מדדים שונים של לחץ הדם שלנו ועוד מדדים בגוף האם אנחנו דוברי אמת או שקר. בתחום של תביעות משפטיות בדיקות אלו יכולות להוות אינדיקציה מי מהצדדים במשפט דובר אמת. חשוב להדגיש שאין דבר כזה אמת מוחלטת. בדיקות אלו אמינות רק בנוגע למי שעובר אותן. כלומר יכול להיווצר מצב בו גם אנחנו וגם מי שאנחנו תובעים נמצא דוברי אמת כי לשנינו יש אמנות באמת הסובייקטיבית שלנו. בדיקות אלו יכולות לסייע לנו להגיע להסדר מחוץ לכותלי בית המשפט כאשר אנחנו תובעים את בית החולים או הרופא שטיפלו בנו באופן לא אחראי. את הבדיקה עצמה אנחנו יכולים לעבור במכון פרטי תמורת תשלום. הסודיות של הבדיקות מובטחת והיא חסויה.

רואה גם: סוגי בדיקת פוליגרף | בדיקת פוליגרף מקצועית

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן