מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

מבחן אמינות במחשב

חברת מודן מבצעת מבחן אמינות ממוחשב וחדיש VERITAS

מבחן אמינות במחשב VERITES מורכב מלמעלה מ-250 שאלות, אשר רובן הנן שאלות סגורות (שאלות בפורמט של "מבחן אמריקאי" או שאלות שהתשובה ביחס אליהן יכולה להיות "כן"/"לא", "נכון/לא נכון" וכיוצא באלו). מבחן אמינות ממוחשב, משמש ככלי מיון ובדיקה של מועמדים למילוי משרות / תפקידים שונים אצל הלקוחות ("הנבדקים" ו/או "הנבדק"), בודק בעיקר את אמינותם של המועמדים. זאת, באמצעות בדיקה של אירועים רלוונטיים בולטים בעברו של הנבדק  היסטוריה תעסוקתית, התנהלותו המקצועית במקומות עבודה קודמים וכד'), וכן בדיקה של נאמנותו של הנבדק לארגון, מהימנותו של הנבדק ותפיסותיו הנורמטיביות ובכלל זאת מעשיו בשורה של נושאים אשר עשויים ללמד על מידת יציבותו, מידת שליטתו העצמית וכיוצא. המבדק פותח ותוקף על פי סטנדרטים מקצועיים מקובלים ומתקדמים לבדיקת עדכניות, עמידתו בסטנדרטים מחייבים והתאמתו למטרה שלשמה הוא נועד.

בדיקת פוליגרף לעובד

 >>> לחצו ליצירת קשר וקבלו 10% הנחה <<<

מנכ"ל החברה מאיר מודן היה בין הוגי הרעיון גיבושו ופיתוחו. כמו כן נבחנו היבטי חוקיותו השונים לאור החוקים בנדון:

- חוק יסוד: חופש העיסוק ("חוק יסוד חופש העיסוק");

- חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 ("חוק הגנת הפרטיות");

- חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה, תשמ"ח-1988 ("חוק שוויון הזדמנויות בעבודה");

- חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 ("חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות").

נמצא כי המבדק עומד בכל דרישות החוק הנוגעות לשמירה על פרטיותו של האדם וכן על מתן הזדמנות שווה בעבודה. ניתנה לו גושפנקה משפטית על ידי משרד עורכי דין מוביל במשק הישראלי.

מבחן אמינות במחשב הינו מבדק שונה ממבדקים אחרים הקיימים בשוק במגוון תחומים. דבר המעניק לו עדיפות רבה על פני מבדקים אחרים.

ביצוע מבחן אמינות במחשב

>>> לחצו כאן ליצירת קשר ופרטים נוספים <<<

היתרונות העיקריים של מבחן אמינות במחשב:

- בדיקת האמינות מכמה כיוונים: מבחן אמינות ממוחשב בודק בגישה הישירה (דיווח עצמי) וכן בגישה העקיפה (מבדק פסיכולוגי משולב שאינו קיים באמיתרוניקס) ע"י כך קטנה יכולת הנבדק להתחמק.

- נושא הרצייה החברתית: במבדקינו משולב סולם פסיכולוגי ייחודי למדידת הרצייה החברתית שערכיו משוקללים בציון הסופי של הנבדק בכך נמנע הצורך בביצוע מבדקים חוזרים שיש בהם מידת למידה והטיה בתוצאות וכן נמנעת חוסר היכולת במקרים רבים במתן תוצאה עקב הרצייה (בזבוז כספי לקוח).

- יכולת תיקון טעות: במבדקינו משולבת אפשרות תיקון טעות המונעת טעויות משמעותיות שיכולות להטות את ציוני הנבדקים בעקר אם הטעות בשאלה קריטית עקב לחץ אנושי.

- אורכם של מבחני אמינות ממוחשבים: מבדקינו ארוך יותר ובו מוצגות שאלות רבות ומכיוונים בכל פרמטר, באופן מושגים נתונים רבים ומדויקים יותר באשר לכל נבדק ונבדק, ע"י כך ניתן להוריד את רף הפסילה ולקבל יותר עובדים טובים שבמערכת פחות רגישה היו נפסלים (חסכון כספי ללקוח).

- השפעה בין הפרמטרים: במקרים בהם יש לתשובת הנבדק השפעה על מספר פרמטרים ישתנו ציוני הנבדק בפרמטרים הרלוונטיים בהתאם ולא בפרמטר אחד כפי שקיים בשאר המבחנים (לדוגמא - גניבה משפיעה גם על פרמטר הלויאליות לארגון וגם על פרמטר הגניבה).

- נושאי הבדיקה: מבחן אמינות ממוחשב בודק קשת רחבה של נושאים כולל נושא השכרות ואלמנטים פסיכולוגיים כמו הפנמת נורמות אחריות ועוד.

- הדו"ח ללקוח: במבדקינו הדו"ח מפורט ביותר ובנוי בראייה של כלי תומך החלטה ומשולבים בו היבטים ייחודיים שאינם קיימים במבדקים אחרים כמו ריכוז הסתירות בתשובות הנבדק, מידע אישי רחב על המועמד, תוצאות מבדקי אמינות וגם מבדקי פוליגרף קודמים אם ביצע בעבר.

- ניתן לבצע המבדק במגוון שפות וביניהן: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, פורטוגזית ורומנית.

- המערכת ידידותית, נוחה לתפעול וקבלת התשובות מיידית.

- ניתן לבצע המבדק באינטרנט, בהתקנה על מחשבים מקומיים (רכישת מחסניות) וכן בהתקנה על רשת מחשבי החברה.

- ניתנת תמיכה מיידית של אנשי מקצוע בחברה.

לאור כל האמור אין ספק כי מבדק זה עולה בכמה וכמה דרגות על כל המבדקים האחרים המצויים כיום בשוק

מעבר אל מבחן אמינות לדוגמא לחץ כאן!

דילוג לתוכן