מודן פוליגרף בע״מ - בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות

פוליגרף לגילוי בגידה

בדיקת פוליגרף נעשית במכשיר הקרוי גם מכונת אמת וכשמו כן הוא - המכשיר למעשה מאפשר לבודק הפוליגרף לגלות האם הנבדק דובר אמת או שמא דובר שקר. לא ניתן כיום לבסס עניין משפטי אך ורק על התוצאות של בדיקת פוליגרף אך תוצאות הבדיקה בהחלט עשויות לסייע לקבל החלטה או להבין במה דברים אמורים כאשר ישנה מחלוקת תהומית בין שני צדדים המתווכחים על עניין מסוים. מכונות אמת מצויות במשרדים ממשלתיים בטחוניים וגם במשרדי פוליגרף פרטיים העושים בהן שימוש בין היתר כדי ליישב ויכוחים ומחלוקות בין אנשים.

כאשר מדובר במקרה של בגידה אין ספק שיש כאן מחלוקת בין שני אנשים, בעלת האשמות קשות זה כלפי זה. במידה ואחד הצדדים נאשם בבגידה ישנה סבירות גבוהה שהוא יכחיש את העניין ולכן כדי לסגת מההאשמות או להבין את העניין אחת ולתמיד ידרוש הצד השני ביצוע בדיקת פוליגרף כדי לאמת או להפריך את הטענות שלו עצמו. באמצעות בדיקת הפוליגרף אפשר יהיה לקבל מושג האם הצד המואשם דובר אמת או שקר ומכאן להסיק האם מתקיימת בגידה או לא.

בפן האישי ומהניסיון הרב בתחום אנו מסיקים כי שבמקרים כאלו ישנה בעיה עמוקה יותר וככל הנראה נשבר האמון בין בני הזוג ולכן חשוב להבין כי כאשר מגיעים לבדיקה בענייני בגידה יש לקבל את תוצאות הבדיקה כפי שהן בין אם הנבדק דובר שקר ובין אם לא, אחרת אין טעם לבצע את הבדיקה כלל. במילים אחרות אם החלטתם לבצע בדיקה כזו חשוב שתדעו אם אתם יכולים לחיות אם תוצאותיה והאם באמת התוצאות יגרמו לכם לקבל החלטה על המשך היחסים ביינכם.

מקרים רבים של גירושין מגיעים לבתי המשפט בעקבות בגידה של אחד מבני הזוג. על מנת שתוכלו להוכיח את העילה לגירושין או לחילופין להוכיח כי הואשמתם לשווא נדרשת הוכחה לסיבה שבעקבותיה פניתם לייעוץ אצל עורך דין גירושין לפירוק הנישואין. בדיקת הפוליגרף הינה בדיקה מהימנה וכאשר היא מבוצעת בהסכמה היא קבילה בבית המשפט לעניינים אזרחיים או בית הדין הרבני.

מי מבצע בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה?

פוליגרף לגילוי בגידהמכיוון שאין כאן עניין פלילי לא תתקיים הבדיקה בתחנות המשטרה ולא בשום גוף הקשור למערכת המשפט. ישנם לא מעט בודקים פרטיים עם מכונת אמת במשרדים שלהם והם אלו שיהיו מוכשרים לבצע את הבדיקות כדי לשים קץ להאשמות שקיימות בין בני זוג או כדי לסייע לשני בני זוג לקבל החלטה ולהבין היכן הדברים עומדים.

הבדיקה מתבצעת כמו שהיא מתבצעת בתחנות משטרה או במסגרת דיונים הקשורים להליך משפטי - הצד המואשם מחובר למכונת האמת ונשאל שאלות שהתשובות עליהן הן כן או לא. ההבדל הוא כמובן שבמסגרת זו של בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה אין אף אחד מהצדדים מחויב לביצוע הבדיקה ומדובר במחווה של רצון טוב על מנת להביא חשד בגידה אל קיצו. כמובן שכאשר מדובר על בדיקת פוליגרף להליך משפטי שסוכם על הצדדים מראש כלומר שני הצדדים הסכימו לבצע את הבדיקה מרצונם הטוב והחופשי, חובה להגיע ולבצע את הבדיקה.

רוצה לדעת עוד על בדיקת פוליגרף או ייעוץ בנושא? לחץ ליצירת קשר

יצירת קשר

נציגנו ישמח לתת לך הצעת מחיר לכל אחד מהמסלולים בפגישה אישית

    דילוג לתוכן